Satılık Tekneler

Beşiktaş'ta tonoza bağlı tekne battı
23.01.2013

Beşiktaş'ta tonoza bağlı tekne battı

Beşiktaş'ta, 12 metre uzunluğundaki yolcu teknesi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı su aldı. Yarısına kadar batan teknenin kayaya oturduğu belirtildi. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Bebek sahilinde saat 11.00 sıralarında bir teknenin batmaya başladığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polisler, teknenin açıkta olduğunu görünce deniz polisi ve sahil güvenlik ekiplerine haber verdi. Vatandaşlar ve sahil güvenlik ekipleri teknenin içinde kimse olup olmadığını kontrol etti. Yapılan kontrolde teknede herhangi birinini bulunmadığı görüldü. Şamandıraya bağlı teknenin henüz bilinmeyen bir nedenle su aldığı ve karaya oturduğu açıklandı.

Deniz polisi tekne ve çevresinde önlem aldıktan sonra, teknin sahipleri de olay yerine geldi. Yetkililerden bilgi alan teknenin sahipleri, neden su aldığını bilmediklerini söyledi.

Kaynak: sabah.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder