Satılık Tekneler

Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı
10.02.2015 Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı
Gavio Group’un bir parçası olan Argo Finanziaria, Ferretti S.p.A ile Bertram Yachts’ın satın alınması konusunda bir anlaşma imzaladı. Bir başka kaynağa göre satın almanın, grubun sahibi olduğu Baglietto tersanesi üzerinden yapıldığını açıkladı. 

Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı

Bertram’ın grubun marka portföyüne eklenmesiyle, farklı boyutlarda yat üretimi imkanı elde edildi ve Amerika pazarında hızlı bir büyüme kabiliyeti elde etti.

Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı

Bertram Yachts’ın yönetiminin tamamen Gavio Group’a geçme işlemi 31 Mart 2015’te tamamlanacak. Gavio Group 2011 yılının Eylül ayında Cantieri Cerri’yi ve 2012 yılının Şubat ayında Baglietto’yu benzer şekilde satın almıştı. Bilindiği gibi Gavio Group şirketlerinden Baglietto’nun merkezi, İtalya’da La Spezia kentinde. Satın alınan Bertram’ın merkezi ise A.B.D.’nin Florida kentindedir.

Bertram Yachts, Gavio Group Tarafından Satın Alındı

Bertram, 1960 yılında Richard Bertram tarafından kurulmuş ve 31 Moppie teknesi ile efsane olmuş bir tekne üreticisi. Allied Richard Bertram Marine Group, 2008 yılının Eylül ayında Ferretti Group tarafından satın alınmıştı.
 

http://www.digitalyachtnews.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.