Satılık Tekneler

Bering Yachts’ın Yeni Amiral Gemisi : Bering 130
20.01.2017 Bering Yachts’ın Yeni Amiral Gemisi : Bering 130 Amerikan Tersanesi Bering Yachts, yeni 130 feet’lik explorer tasarımını tanıttı. Tersanenin amiral gemisi olacak olan yeni Bering 130’un ilk gövdesi Amerikalı bir müşteri için inşa ediliyor. Temelde deniz aşırı pazarlanmak üzere piyasaya sürülen Bering 130, Avustralyalı stüdyo Sabdes Design tarafından tasarlandı. 

Bering 130

40 metrelik yeni tasarımın yüksek burun yapısı, zorlu okyanus koşullarında stabil seyirler yapabilmesi amacına uygun olarak tasarlandı. 3 kat güverteye sahip olan explorer yatın, 64 bin litre yakıt kapasitesiyle 6 bin deniz mili mesafe menzili olacak. 

Bering 130.
 
Hayli tatmin edici süperyat güneş güvertesiyle tasarlanan Bering 130; hardtop tavanla gölgelenmiş flybridge’inde bar, Jakuzzi ve birden fazla güneşlenme alanları sunuyor. Yatın üst güvertesinin kapalı alanında ise, kaptan köşkünün yanı sıra kütüphane ve yemek salonu mevcut.

Bering 130..

Tam boy pencerelerle tasarlanmış bir ana salon sunan Bering 130’un formal yemek bölümü, bu güvertede konumlandırılmış. Ana güvertenin baş tarafında ise master suit var. Yatın diğer 4 adet kamarası ise, toplam 10 kişilik konaklama kapasitesini oluşturuyor. Bering 130 explerer yatın diğer dikkat çeken nitelikleri masaj odası, tam donanımlı spor salonu, ön güvertedeki oturma alanı ve 3 adet servis botuyla birlikte, jet ski saklayabilecek garajı.

Çift 1200’er beygirlik Caterpillar C32 ACERT ile güçlendirilecek olan Bering 130, 14 knot sürate çıkabilecek. Seyir sürati ise, 12 knot olacak. Yatta aynı zamanda en üst seviye konforu sağlayabilmek amacıyla, Seakeeper dengeleme sistemi de olacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder