Satılık Tekneler

Bering Yachts’ın 35 metrelik projesi, Bering 115
14.01.2016 Bering Yachts’ın 35 metrelik projesi, Bering 115

Avustralyalı tasarım stüdyosu Sabdes Design tarafından tasarlanan 35 metrelik Bering 115, firmanın en yeni projesi. 

Bering-115

6 bin deniz milinden fazla mesafe kapasitesine sahip olacak olan süperyatın maksimum sürati 12 knot, seyir sürati ise 10 knot olarak verildi.

Bering-115-2

Bering 115'in standart iç düzeni incelendiğinde; ana güvertede yer alan tekne sahibi kamarasıyla birlikte, alt güvertede konumlanan misafir kamaraları dikkat çekiyor. Ana güvertenin baş tarafında konumlanan tekne sahibi kamarası son derece donanımlı ve hayli geniş.

Bering-115-3

Sahibinin istek ve ihtiyaçlarına göre oldukça esnek bir şekilde kişiselleştirilebilen iç tasarımda, misafir konaklama kapasitesi, fazladan düzenlenecek bir misafir kamarasıyla sekiz kişiye yükseltilebiliyor.

Bering-115-4

115 feet’lik bu yeni tasarıma şimdiden ilgi büyük. Bering Yachts firması, bir kaç potansiyel müşterisiyle süperyat siparişi hakkında görüşmelere başladığını açıkladı.

Bering-115-5

Bering Yachts, şuanda dört adet motoryat üretimini aynı anda sürdürmekte. Bunların içinde 25 metrelik Bering 80 modeli, Veta da var. Veta’nın suya ineceği tarih önümüzdeki Mart ayı olarak açıklanıyor.

www.beringyachts.com
www.sabdes.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.