Satılık Tekneler

Bering Yachts’ın 105 Coastal Konsepti Hazır
08.05.2017 Bering Yachts’ın 105 Coastal Konsepti Hazır Amerikan tersane Bering Yachts, en yeni konsepti 105 Coastal’ın detaylarını paylaştı. Çelik ve aluminyumdan üretilmek üzere tasarlanan konsept, 32 metre boy uzunluğuna sahip. Motoryatın tam model ismi Bering Coastal 105

Bering Coastal 105

Tersanenin Coastal serisinin amiral gemisi olan bu tasarım, ‘dalga delici’ yarı deplasman gövdeye sahip. Dikey burun yapısı ve dar gövdesi sayesinde 105 Coastal için dalgalı sular işten bile değil. 

Maksimum genişliği 8,25 metre olan Bering 105 Coastal, geniş iç hacimler sunuyor. Bu sayede motoryatta 8 kişilik misafir, 4 kişilik de mürettebat kapasitesi var. Sıcak ve ilgi çekici detaylara sahip olan iç mekanda genel olarak modern bir hava hakim. Ana salonda tasarlanmış olan geniş pencereler sayesinde deniz manzarası etkileyici bir biçimde iç mekana taşınmış oluyor. Baş tarafa doğru karşımıza çıkan mutfak bölümünden yemek bölümüne doğrudan geçilebiliyor. Ana güverteyi ise baş taraftaki dümen evi tamamlıyor. 

Bering Coastal 105.

Motoryatın tüm kamaraları alt güvertede konumlanıyor. Bunlara suit biçimde tasarlanmış olan tekne sahibi kamarası da dahil. 

Çift 400’er beygirlik Cummins QSM11-KC makinelerle maksimum 14 knot sürat yapabileceği belirtilen 105 Coastal, 10 knot seyir sürati sunacak. Bu süratle motoryatın maksimum menzili ise 3500 deniz mili. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.