Satılık Tekneler

Bering 80 Explorer
01.09.2016 Bering 80 Explorer
Bering’in 80 explorer ‘kaşif’ tipi motoryat serisinin ilki olan Veda, deniz testlerini tamamlamak üzere. Bering Yachts’ın, expedition sınıfında 25 metrelik dördüncü gövdesi olan Veda, şuanda üreticinin model yelpazesinde amiral gemisi olma özelliğinde.

Bering 80 Explorer

Güçlü explorer tipi motoryatın yakıt kapasitesi, uzun mesafeli seyirler için 4500 litreden fazla olacak biçimde düşünülmüş. Ağırlığı 213 ton olan motoryat
Veda, sınıfında da en ağır model olarak dikkat çekiyor. Bu niteliği, görsel olarak da koyu mavi gövdesi ve gri üst yapısıyla maskülen bir kontrastla destekleniyor.

Bering 80 Explorer-2

Tam 7,86 metrelik genişliği olan Veda, oldukça tatmin edici yaşam alanları sunuyor. 4 ayrı kamarasında toplam 8 misafir konaklama kapasitesi mevcut.

Bering 80 Explorer-3

Tüm kamaraların ebeveyn banyoları var. Lüks bir iç mekana sahip olan motoryatın maskülen teması yine karşımıza çıkıyor. Özel ahşaplar, mermer, granit ve el yapımı mobilyalar bu atmosferi oluşturan temel unsurlar.

Bering 80 Explorer-4

Uzun mesafeli seyirler için özel olarak tasarlanan motoryat Veda, 6 bin deniz milini aşkın menziliyle explorer sınıfında bir adım önde. Çift 350 beygirlik Cummins QSM-11 makinelere sahip olan motoryatın ekonomik seyir sürati 9 knot. Belirtilen maksimum sürati ise 12 knot. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.