Satılık Tekneler

Bering 70 Suya İndi
13.09.2015 Bering 70 Suya İndi

Türk yat tersanelerinden peş peşe yeni süperyatlar denizler ile buluşuyor. Antalya Serbest Bölgede üretimini gerçekleştiren Bering Yachts 21,20 metre uzunluğundaki Bering 70 süperyat serisinin ilk modelini denize indirdi. 

Bering-70

Bering 70 süper yatının tasarımının temeli transatlantik seyri ve teknede rahat bir yaşam üzerini kurulmuş. Çelik gövdeli Bering 70 süper yatının üst yapısı kompozit malzemeden üretilmiş. Gövde yapısı ve profili Bering 70 süper yatının tipik bir motor yat olmadığı duygusunu veriyor. 

Ultra modern Bering 70 süper yatının iç dekorasyonu da dış görünümünde olduğu gibi farklı çizgilere sahip. İç dekorasyon canlı renklerden, fazlasıyla kullanılan kumaş kaplamalar ve sıra dışı ahşaplar ilk bakışta göze çarpan güzellikler.

Bering-70

Bering 70 süper yatının iç dekorasyonu ise sipariş edecek müşterinin isteklerine göre bir kaç farklı tarzda şekillenebilecek. Üç kamarası bulunan süper yatın iç dekorasyonunda ağırlıklı olarak lake maun ahşap kullanılmış.

Süper yatta iki adet dizel Cummins QSB - 6.7 motor kullanılıyor, süper yatın normal seyir hızı 9 knot ve maksimum 11 knot hıza çıkabiliyor. Belki hızı az görünebilir ancak mükemmel 2.500 deniz mili menzili bulunuyor. Seakeeper M16, Gyro Stabilizer gibi donanımlara sahip olan süper yatta iki adet 8 kişilik kurtarma botu bulunuyor.

Bering-70 

Denize indirilen Bering 70 süper yatı 14 Eylül –19 Eylül tarihleri arasında ilk deniz testlerine tabi tutulacak ve sonrasında Antalya’daki tersanede son hazırlıkları bitirilerek Kasım ayında tamamen bitmiş olarak sahibine teslim edilecek.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.