Satılık Tekneler

Benetti'nin yeni projesi, Class 108 Tradition Supreme
08.04.2013 Benetti Class 108 Tradition Supreme, dev İtalyan firmasının yarı kişisel tasarım olan modellerinin en yenisi olacak. Bir önceki model olan 105'in devamı niteliğindeki bu proje, aynı zamanda serinin bir diğer önceki modeli 30M'in de yeni nesli. Bu ikinci en küçük Benetti olan motoryat, en küçük 93 Delfino'da da görüldüğü üzere, Benetti'nin karakteristik üç güverte özelliğini taşıyor. 108, önceki modellere kıyasla, geniş açılı balkonları, ana güvertedeki geniş teras pencereleri ile daha mükemmel görüş açıları sunuyor. Buna ek olarak, bir diğer önemli yenilik ise, salonun sancak tarafındaki geniş cam kapısı. 

Benetti'nin yeni projesi, Class 108 Tradition Supreme

Beş adet iki kişilik kabin, teknenin orta kısmında konumlanmış iki adet VIP suit ve ana güvertede bulunan tekne sahibinin oturma odası, tasarımcı Stefano Righini'nin imzasını taşıyor. Bunlarla birlikte, tayfa kamaraları ise motoryatın baş tarafında bulunuyor. Henüz proje aşamasını yeni tamamlamış olan 108 Tradition Supreme'in ikiz MAN makineleriyle, maksimum 13 knot sürate çıkması bekleniyor.

Benetti'nin yeni projesi, Class 108 Tradition Supreme

www.yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.