Satılık Tekneler

Benetti’nin üstün ticari başarısı
16.02.2015 Benetti’nin üstün ticari başarısı İtalyan üretici Benetti’nin, bir tanesi 63 metrelik özel tasarım olmak üzere 45 süperyatın üzerinde çalışıyor olması, nasıl yoğun ve yüksek bir çalışma temposunda olduğunu gösteriyor. 

Son 15 yıldır tutarlı bir şekilde 24 metre ve üzeri yat üretiminde dünyanın en üretken firmalarından olan Benetti, sadece 2014’ün Eylül ayından bu yana 9 adet süperyat satışını onayladı bile. Bunlardan bir tanesi de tamamen özel yapım 65 metrelik bir süperyat. Diğer 7’si Displacement sınıfında iken, dokuzuncusu da ‘Fast Displacement’ sınıfının Veloce 140’ süperyatı. 

Benetti’nin üstün ticari başarısı

Benetti’nin üretim hattı hali hazırda 19 yat üzerinde çalışmakta. Bu 19 yatın tamamı 2015’te teslim edilecek. Bunların içinde 50 metre ve üzeri 7 tane özel yapım proje mevcut. Diğer 12 si ise ‘Semi-Custom’, yani sahiplerinin isteklerine göre firma tarafından şekillendirilen hazır tasarımlar. 

Benetti şimdi ise 63 metrelik yeni bir projenin üretilmesinde karar kıldı. Projenin detayları yakın zamanda basına açıklanacak.

 
http://www.benettiyachts.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder