Satılık Tekneler

Benetti fb801 M/Y Vica 50M
03.06.2015 Benetti fb801 M/Y Vica 50M
50 metre uzunluğundaki fb801 M/Y Vica, Benetti tersanesinin iki farklı teknik kullanarak ürettiği ilk süperyat. Yatın gövdesi fiberglas ve üst yapısı alüminyum. Esnek kalıp teknolojisi sayesinde, müşterinin talep edeceği farklı istekler karşılanabiliyor. Geniş açık hava alanları, arka bölümde açık bir güverte ve üst güvertenin ön bölümünde büyük bir güneşlenme alanı ile Akdeniz için harika bir yat.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M

Benetti fb801 M/Y Vica motoryatının dış çizgilerini, tam yüksekliğe sahip tarz pencereler belirliyor. Bu pencereler sadece iç mekana ışık almakla kalmıyor, aynı zamanda yatın dış görünümünde akıcı bir çizgi oluşturuyor. 

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-1

Benetti fb801 M/Y Vica 50M süperyatının gövdesinde, benzersiz bir şekilde üç kapı bulunuyor. Birincisi arkada, servis botunu denize indirmek ve denizden yata almak için kullanılıyor. İkinci kapı, bir güneşlenme terası oluşturuyor. Üçüncü kapı açıldığında ise, alt güvertedeki oturma grubuna harika bir ışık sağlıyor ve açık hava terası oluyor.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-2

Bu büyüklükteki bir yat için eşsiz bir özellik olan otomatik iskele ise, yat sahibi ve konuklarına deniz seviyesine inerek hizmet veriyor.

Benetti fb801 M/Y Vica 50M süperyatı, 500 gros ton altında kalacak şekilde tasarlanmış. Benetti tasarım ofisine ait olan süperyatın tasarımı, yatta yaşanabilecek konfor, geniş ve eğlenceli dış mekanlar ile birlikte, tam bir Akdeniz teknesi olacak şekilde düşünülmüş.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-3

Benetti fb801 M/Y Vica 50M süperyatında dört güverte bulunuyor. Katlar şık lobilere açılan merkezi bir merdiven ile bağlanıyor. Dört güvertenin altında da makine dairesi, servis alanları, malzeme depoları ve çamaşırhane bulunuyor.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-4

Benetti fb801 M/Y Vica 50M'in iç yerleşimde klasik tarz seçilmiş. Alt güvertede dört konuk kamarası bulunuyor. Yat sahibi kamarası, ana güvertesinde, yatın ön bölümünde, ilave olarak da bir başka kamara üst güvertede bulunuyor.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-5

İç tasarımının tamamı Benetti ofisine ait. Ancak yat sahibinin, kendisine ait iç tasarımcısının iş birliği ve mimar Mariarosa Remedi’nin dokunuşları da iç bölümlere şekil vermiş. Benetti fb801 M/Y Vica 50M'in atmosferi, dekoru ev havasını verecek şekilde belirlenmiş. İç mekanlar sıcak ve klasik, baskın bir şekilde kiraz kestanesi ahşap kaplamalar ile birlikte, detaylarda kullanılan gül ağacı hem yumuşak hem de parlak yüzeyler oluşturuyor. Aydınlatma konusunda iyi düşünülmüş çözümler görüyoruz. İç mekanlar tamamen LED aydınlatma ile aydınlatılıyor, mermer kolonlardaki dinamik aydınlatmalar iPad ile kumanda edilebiliyor.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-6 Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-7

Teknik olarak Benetti fb801 M/Y Vica 50M süperyatı, klasik fiberglas deplasman yatının donanıma sahip. Her biri 970 kW güç üreten, iki adet CAT C32 Acert motora sahip olan süperyatın ağırlığı ise, 498 gros ton. Benetti fb801 M/Y Vica 50M sahip olduğu motorlar ile 4.000 deniz mili menzile erişebilirken, seyir hızı 12 knot ve maksimum hızı ise 15,5 knot. Maksimum yükte motorlarının % 85 kapasite ile çalıştığında ise, 14 knot hıza çıkabiliyor.

Benetti-fb801-M/Y-Vica-50M-8

Benetti fb801 M/Y Vica 50M, konforlu bir deniz seyrini, vibrasyon ve gürültüyü motorlar ile, pervaneler arasındaki pratik elastik bağlantılar sayesinde garanti ediyor.

Naiad sabitleme sistemi genellikle demirdeyken yat sahibine mükemmel bir alışkanlık kazandıracak.

Tüm yeni ve ikinci el Benetti marka tekneleri görüntülemek için TIKLAYINIZ .. 
 
http://www.benettiyachts.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.