Satılık Tekneler

Benetti FB276 'Balance' Projesi
05.12.2016 Benetti FB276 'Balance' Projesi
63 metre uzunluğundaki Benetti FB276 projesi, Benetti’nin Livorno’daki tesislerine tamamlanmak üzere getirildi. FB276 gövde numaralı veya “Balance” projesi olarak bilinen yatın son çalışmaları, Livarno tesislerinde bitirilecek.

Benetti FB276 'Balance' Projesi

Ünlü tasarımcı Giorgio M. Cassetta tarafından tasarlanan yat, Benetti’nin daha önce ürettiği “11.11” yatı ile benzer uzun gövdeli ve düz burun tasarımına sahip. Motoryatın sahip olduğu ilave burun uzunluğu sayesinde, tender hizmet teknesi garajı elde edilerek sancak tarafından açılan bir kapı ile hem limo tender, hem de personel tender hizmet teknesi için yer açılmış.

Benetti FB276 'Balance' Projesi.

Üretimi devam eden Balance projesindeki yatın iç dekorasyonunda ise, Bannenberg & Rowell imzası bulunuyor. İç dekorasyonu 4 farklı güverteye yayılıyor. Yatta konaklama için ana güverte ve alt güverte ayrılmış. Yat sahibinin master kamarası ana güvertede. Eşlerin her birinin özel banyosu, giyinme odası, çalışma odası ve bir de çift kişilik yatak yerleştirilmiş. Master kamara ana güvertenin burun bölümünde yatın tam genişliğini kullanıyor ve kamarada pek çok dolap bulunuyor. İskele tarafında bir açılır balkonun keyfini, yat sahibi veya VIP konuklar yaşayacaklar. Yattaki 6 kamarada toplam 12 konuk ağırlanacak. Konuklara hizmet verecek olan 13 mürettebat için ise 9 kamara oluşturulmuş. Hacim çepeçevre cam ile sarmalanarak, konukların 180 derece açı ile manzaranın keyfini sürmeleri sağlanıyor.

Benetti FB276 'Balance' Projesi..

Yatın toplam ağırlığı 1.190 groston olacak. Burnunda bir helikopter pisti ve arkasında da yüzme platformu bulunacak. Yatın 2018 yılında tamamlanarak yat sahibine teslim edilmesi planlanıyor.

Benetti FB276 'Balance' Projesi...

Benetti’nin şimdiye kadar ürettiği en büyük süperyat geçtiğimiz haziran ayında teslim edilen, şubat ayında denize indirilen 90 metre uzunluğundaki Lionheart idi. Süperyat 2006 yılında da, 63 metre uzunluğundaki Lioness V yatının sahibi olan ünlü İngiliz işadamı Philip Green için üretilmişti.

Benetti FB276 'Balance' Projesi,

63 metre uzunluğundaki Balance projesindeki yat, okyanus aşırı seyahat yapabilecek, 12 knot hızda aralıksız 5.000 deniz mili yol yapabilecek. Tam boyu 63 metre (206’ 6”) olan yatın maksimum genişliği 10,8 metre ve maksimum draftı ise 3,4 metredir.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.