Satılık Tekneler

Benetti FB255’i Denize İndirdi
05.12.2014 Benetti FB255’i Denize İndirdi İtalyan Benetti Yachts 60 metre uzunluğundaki FB 255 Formosa megayatını dün denize indirdi. Monako’daki Fraser Yachts’tan Jan Jaap Minnema tarafından, 2012 yılının ilkbaharında satışı yapılan Benetti project FB 255’in üretim süreci tamamlanarak, denize indirilmesi töreni dün gerçekleştirildi.

Benetti FB255’i Denize İndirdi

Denize indirilen 60 metre uzunluğundaki Benetti FB255’e Formosa ismi verildi. Fraser Yachts’tan Jan Jaap Minnema tarafından denize indirilme töreninde yapılan açıklamada, Benetti’nin üretim sürecinin planlandığı şekilde tamamlandığı ifade edildi. İmalatın sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğini, süreci başarı ile yöneten Benetti firmasına ve firmanın proje sorumlusu Kaptan Sebastien Boutin ile ekibine teşekkür etti.

İtalya’nın önde gelen yat üretim tersanelerinden olan Benetti tarafından üretilen FB255 gövdeli Formasa'nın tasarımını Benetti tasarım ofisi yaparken, zevkli iç tasarımını ise Sinot Exclusive Yacht Design firması gerçekleştiriyor.

60 metre uzunluğundaki Benetti FB255 Formosa’da 12 konuk ağırlanabilecek. Geniş üst güvertenin ön bölümünde yat sahibine ait bir master kamara bulunurken, ana güvertede iki adet VIP kamara, alt güvertede de 3 konuk kamarası yer alacak. Süperyatın köprü üstünde geniş bir havuzunun yanı sıra, kaptan kabini ve bir de ofis olarak kullanılacak olan sekreter kabini yer alıyor.

Benetti FB255’i Denize İndirdi

60 metre uzunluğundaki Benetti FB 255 Formosa çelik gövdeli ve alüminyum yapıya sahip. İki adet MTU 12V 4000 M53 dizel motor ile donatılan Formosa'nın seyir hızı 15 knot, genişliği 10,60 cm ve maksimum su kesimi ise 3,37 cm.

 
Kaynak : http://www.benettiyachts.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.