Satılık Tekneler

Benetti, BY006 Crystal 140 Equus'u Suya İndirdi
29.06.2016 Benetti, BY006 Crystal 140 Equus'u Suya İndirdi
BY006 Crystal 140 Equus isimli süperyat projesini tamamlayan Benetti Yachts, Avrupalı sahibi için ürettiği bu son gövdeyi de suya indirdi. Bu modelin 6. gövdesi olan süperyat Equus, firmanın 2011’den beri ürettiği yarı özelleştirilebilir yatlarının başarısının son kanıtı olarak karşımızda. Tam olarak 138 feet boy uzunluğuna sahip olan Equus'un iç tasarımı, François Zuretti tarafından yapıldı.

BY006 Crystal 140 Equus

Bu projede François Zuretti, tekne sahibinin kendi mimarı olarak görev yapan Polly Sturgess ile ortak bir çalışma ortaya çıkardı. Koyu renk deri kaplamalar ve dekoratif paneller ile iç mekanda zebra deseni yaratıldı. 

Süperyatın en dikkat çeken yaşam alanlarından olan, güneş güvertesinde kıç tarafa doğru uzatılmış bölüm fark yaratıyor. Bu kısımda geniş oturma kapasitesine sahip bir açık hava salonu oluşturulmuş. Jakuzzi ise, güvertenin baş tarafında konumlandırılmış. Yine burada misafirler için dev ekran televizyon da mevcut. 

BY006 Crystal 140 Equus2

Süperyat Equus’un yemek odası üst güvertede olacak şekilde tasarlanmış. Sahibinin özel olarak kendi tasarladığı yemek masası, bu bölümün temasını oluşturur nitelikte. 

Yine tekne sahibinin özel talebi doğrultusunda, ana güverte masa bulunmayan bir sosyal alan olarak tasarlanmış. Tekne sahibinin kendi yaşam alanı da yine ana güvertede, baş tarafta konumlandırılmış. Bu bölümde çalışma odası, giyinme odası, ebeveyn banyo ve 180 derecelik görüş açısına sahip yatak odası var. 

www.benettiyachts.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.