Satılık Tekneler

Benetti, 90 Metrelik Süperyatı Lionheart'ı Teslim Etti
15.07.2016 Benetti, 90 Metrelik Süperyatı Lionheart'ı Teslim Etti
İtalyan tersane Benetti, şimdiye kadar ürettiği en büyük motoryat olan Lionhearth’ı sahibine teslim etti. 90 metre boyundaki FB262 gövde numaralı süperyat, aynı müşteri tarafından Benetti’ye yaptırılan üçüncü süperyat olma niteliğini taşıyor. 

Lionhearth

Çelik gövde ve aluminyum üst yapıya sahip olan süperyat Lionhearth, Stefano Natucci ile Benetti’nin kendi tasarım ekibiyle birlikte tasarlandı. Süperyatın iç tasarımını ise Green & Mingarelli Design yaptı.

Sportif bir görünüm ortaya koyan dev süperyat Lionhearth, kıvrımlı hatlarıyla dört güverte katını tek bir harmoni içine sokuyor. Garaj kısmı gövdenin ön tarafında konumlanıyor. Bu garaj kapılarının yana doğru açılan yapısı sayesinde servis teknelerinin giriş ve çıkışı oldukça rahat bir biçimde gerçekleşiyor. 

Lionhearth-2

Ana güvertenin özel balkonları, kamaralarda manzaranın keyfini doruklara taşıyor. Ek olarak kıçtaki beach club bölümü, her iki yana doğru genişleyen alanıyla hayli tatminkar. 

Sahibinin Benetti’ye inşa ettirdiği üçüncü süperyat olan Lionhearth, kendisinin bir önceki Benetti’si olan 63,5 metrelik Lioness V’in yerine geldi. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder