Satılık Tekneler

Benetti, 49 metrelik projesi Zafiro'yu sattı
08.09.2015 Benetti, 49 metrelik projesi Zafiro'yu sattı
İtalyan üretici Benetti, 49 metrelik özel tasarım süperyat projesinin satışını açıkladı. Zafiro’ adlı projenin dış tasarımını ve iç dekorasyonunu Horacia Bozzo Design yaptı. Zamandan arınmış ve bir o kadar da çağdaş bir tasarım olan Zafiro, esaslı ve kusursuz çizgilere sahip bir süperyat tasarımı. Bozzo’nun açıkladığı üzere bu dikkat çekici çizgilere sahip süperyat, kullanışlılığı ve çok fonksiyonluluğu ilk bakışta empoze eden bir tasarım.

benetti-zafiro

Zafiro projesinin dikkat çeken unsurları arasında, geniş flybridge’inden mutlaka bahsedilmeli. 115 metrekarelik bir alana sahip olan flybridge’de 4 metrelik yüzme havuzu ile birlikte yemek ve oturma için geniş alanlar var. 

12 kişilik misafir grubu, süperyat Zafiro’da rahatlıkla konaklayabiliyor. Altı adet kamaradan tekne sahibi kamarası; otomatik sistemle dışarıya doğru kayarak açılan bir balkona sahip. Balkonun ötesinde ise, geniş camlar sayesinde yine kamaranın içinde son derece ferah ve aydınlık bir atmosfer var.

Zafiro’nun ana garajında 6,3 metrelik bir servis botu saklayacak alan mevcut. 3,4 metrelik ikinci servis botu ise baş tarafta saklanabiliyor. 

Süperyat Zafiro’nun seyir sürati 13,5 knot olarak verilirken, 10 knot süratte, 4 bin deniz mili mesafe kapasitesinin olduğu da ayrıca belirtiliyor. Tersanenin son 12 ayda imzaladığı 18. kontrat olan Zafiro’nun teslim tarihi 2018. 
 
www.benettiyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder