Satılık Tekneler

Benetti ,219 Feet Seasense’i Suya İndirdi
04.05.2017 Benetti ,219 Feet Seasense’i Suya İndirdi Benetti Yachts, 219 feet’lik FB268 proje kodlu motoryat Seasense’i bu hafta suya indirdi. Tersanenin İtalya, Livorno tesislerinde tamamlanan yat, çelik gövde ve aluminyum üst yapıdan inşa edildi. Yeni Seasense, Benetti’nin Hollandalı tasarım stüdyosu Cor D. Rover ile yaptığı ilk ortak çalışma oldu. Aynı zamanda Los Angeles’lı firma, AREA ile yapılan ilk iç dekorasyona sahip oldu. 

Benetti Yachts-Seasense

Yatın en dikkat çekici niteliklerinin başında, ana güvertesinin kıç tarafında oluşturulmuş olan geniş ve çok yönlü yaşam alanı geliyor. Güvertenin bu kısmında büyük güneşlenme alanı ve havuz bulunuyor. Büyük sürgülü cam kapılardan geçilen salon kısmı, dış mekanla benzersiz bir uyum içinde tasarlanmış. Misafirler ana salonda otururken, denizle doğrudan bağlantılı hissedebiliyor. Yatın ‘Seasense’ ismi de, tam olarak bu özelliğinden geliyor. 

Benetti Yachts-Seasense.

Toplamda 6 misafir kamarası sunan Seasense, 12 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Çift 1800’er beygirlik Caterpillar makinelerle donatılan yat, 12 knot seyir süratiyle 5 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder