Satılık Tekneler

Benetti 116 Mediterraneo
09.01.2016 Benetti 116 Mediterraneo Benetti’nin 35,5 metrelik Mediterraneo 116 motoryatının ilk gövdesi, Amerikalı müşteri için tamamlanıyor. Bu sene içerisinde inşasının tamamlanması ve planlanan deniz testlerinin de ardından sahibine teslim edilecek. Mediterraneo 116’nın ikinci gövdesinin yapımınada başlandı.

Benetti- Mediterraneo-116

Eşi benzeri görülmemiş bir üst yapıya sahip olan Mediterraneo 116 tasarımı, etkileyici çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kıça doğru uzanan üst güverteleri Benetti’nin yeni gözdesini, diğer motoryat tasarımlarından kolaylıkla ayırt edilebilir kılıyor. Beneti’nin uyguladığı bu tasarım tekniği, motoryatın görsel ağırlık merkezini tam ortaya taşıyor. Yaklaşık olarak 20 feet genişliğindeki kokpiti, tasarımın bir diğer dikkat çekici özelliği. Çerçevesiz camların oluşturduğu görsel ahenk, aynı zamanda tam genişlikteki tekne sahibi kamarasının oldukça aydınlık ve ferah olmasını sağlıyor. 


İlk Mediterraneo 116’da, sahibinin isteği üzerine üst güverte katında standart olarak bir yüzme havuzu planlandı. Bu güverte katı, alıcının istekleri doğrultusunda tamamen kişisel olarak tasarlanabiliyor. 

Benetti- Mediterraneo-116

Rahatlama veya partileme için benzersiz bir alan olan güneş güvertesi, etkileyici genişliğiyle öne çıkıyor. Mediterraneo 116’nın boyutlarına göre oldukça geniş tasarlanmış olan bu bölüm, motoryatın önemli nitekliklerinin başlıcalarından.

www.benettiyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.