Satılık Tekneler

Benetti - Kiton Ortaklığı
02.09.2016 Benetti - Kiton Ortaklığı
Yat üreticisi Benetti ile İtalyan lüks kumaş üreticisi Kiton, stratejik işbirliğine girdiklerini açıkladılar. Şirketler arasındaki işbirliğini nihai tüketiciler için özel ısmarlama bir deneyim yaratmak ve ortak amaçtan kaynaklanmasının yanı sıra, firmalar arasındaki sinerjiyi ortak felsefe ve paylaşılan değerler; tutku, yenilikçilik ve işçilik olarak tanımladılar.

Benetti

Benetti’nin Malzeme Direktörü Fabio Ermetto, işbirliği konusunda yaptığı açıklamada; “İtalyan işçiliğinin mükemmel iki elçisi, kendilerine özgü stilleri ile tekne dünyasında ve diğer konularda harika işler ortaya çıkartmak için bir araya geldiler.” dedi.

2017 yılından itibaren Cannes, Monte Carlo, Fort Lauderdale, Miami, Dubai, Singapore ve Hong Kong uluslararası yat fuarlarında yer alacak olan Benetti tarafından, Kiton profesyonellerince, en üst düzey Benetti müşterilerine Napolili moda evinin elinin değdiği İtalyan süperyatları sunulacak.

Benetti-2

İşbirliği konusunda Kiton CEO’su Antonio De Matteis ise şöyle konuştu; “Ortaklığın amacı, benzersiz ve özel bir yaşam biçimi seçmiş olan müşterilerimize önem vermemizdir.” dedi.

Kiton ile Benetti arasındaki işbirliği sonrasında, Benetti’nin en üst düzey müşterilerine Kiton moda evinin Napoli ve Milano’daki ofislerinde, isteklerini ve görüşlerini aktarabilecekleri özel randevular organize edilecek. Kiton moda evinin en seçkin müşterileri de, Benetti’nin “Yachtique” tarzı salonlarında ve lüks yatçılığa adanmış İtalya’nın Viareggio kentindeki Benetti butikte ağırlanacaklar.

Lionheart

İtalyan tersanesi geçtiğimiz günlerde 90 metre uzunluğundaki, bugüne kadar ürettiği en büyük süperyat olan
Lionheart'ı İngiliz zengin işadamı Philip Green’e teslim etti.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder