Satılık Tekneler

Beneteau’nun Amiral Gemisi - Oceanis Yacht 62
04.07.2016 Beneteau’nun Amiral Gemisi - Oceanis Yacht 62
Oceanis Yacht 62, Beneteau’nun yelkenli yat serisinin yeni amiral gemisi olarak huzurlarınızda. Beneteau, çiçeği burnunda yelkenlisinin ABD tanıtımını, Ekim ayında Annapolis’de gerçekleştirecek.

Oceanis Yacht 62

Beneteau, bu yeni model ile birlikte Oceanis serisinde, ilk defa Fransız Berret Racoupeau Yacht Design firmasıyla birlikte çalıştı. Tasarım aşamasında, İtalyan tasarımcı Pierangelo Andreani’de Fransızlar ile birlikte yer aldı.

Oceanis Yacht 62-2

Racoupeau, tasarladığı yeni model hakkında şunları söyledi; ‘Oceanis Yacht 62’yi performans, güvenlik ve akılda kalıcı, mükemmel manevra kabiliyeti özelliklerini bir arada tutmak üzere tasarladım. Su hattında maksimum uzunluk, mükemmel adapte olmuş yelken alanı, en alçakta kalan ağırlık merkezi ve kokpitin merkezinde konumlanan manevra alanı, Oceanis 62’yi emsallerinden bir adım önde olmasını sağlayan nitelikleri oldu. Tüm bu unsurların ötesinde, süperyat tecrübemize dayanarak herşeyi en üst standartlarda ortaya çıkarmaya çalıştık.’

Oceanis Yacht 62-3

Teknik detaylar:

Boy uzunluğu: 62,7 feet
Gövde uzunluğu: 59,5 feet
Genişliği: 17,6 feet
Ağırlığı: 24.170 kg
Yakıt kapasitesi: 1000 litre
Tatlı su kapasitesi: 1060 litre
Motor gücü: 160 beygir
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder