Satılık Tekneler

Beneteau’dan Yepyeni Bir Tasarım : Gran Turismo 46
10.03.2016 Beneteau’dan Yepyeni Bir Tasarım : Gran Turismo 46
Yeni Beneteau Gran Turismo 46, Fransız üreticinin Gran Turismo serisindeki değişikliğin, belirgin bir göstergesi olarak karşımızda. Air Step Two isimiyle tanıtılan Beneteau’nun yeni planing gövde tasarımı, bu son jenerasyon motoryatta kullanılmış. Çift 400’er beygire kadar güç üretebilen motor seçeneklerine kadar sunan bu yeni modelde, ilk defa Volvo IPS pod veya kuyruk motorlu itiş sistemleri kullanılıyor. 

Gran Turismo 46

Elektrikli açılabilen hard top tavanı sayesinde GT 46 motoryatta, açık hava keyfi üst boyutlarda yaşanıyor. Bu ‘açık hava ‘ atmosferi, opsiyonel olarak alıcıya sunulan tamamen açılır cam kapılar ile doruklara taşınıyor. 

Gran Turismo 46-2

GT 46 motoryat, üç veya iki kamaralı olacak şekilde iki farklı versiyon halinde satışa sunuluyor. Üç kamaralı düzende, alt güvertedeki C-şeklinde oturma grubunun olduğu kısım üçüncü kamara olarak tasarlanıyor. Bu sayede GT 46, emsal boyutlardaki motoryatlara kıyasla benzerine pek rastlanmayacak konaklama kapasitesi ortaya koyuyor. 


Teknik detayları:

Tam boyu: 14,78 metre
Gövde boyu: 13,5 metre
Gövde genişliği: 4,2 metre
Yakıt kapasitesi: 900 litre
Tatlı su kapasitesi: 400 litre

www.beneteau.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.