Satılık Tekneler

BCY 60M “Carbon Edition”
21.06.2016 BCY 60M “Carbon Edition”
Blue Coast Yachts'ın yeni tasarımları BCY 60m “Carbon Edition” modeli, trimaran türünün inanılmaz evrimi olarak karşımıza çıkıyor. Kendine özgü özelliklerdeki, özel yapım trimaranın başlıca avantajları; hızlı, hafif, yüksek teknolojik yapım tekniği ve düşük tüketime sahip olmasıdır.

BCY 60M

Fransız yat tersanesi Blue Coast Yachts, en son projeleri olan 60m Power Trimaranı tanıttılar. BCY 60m, trimaran konseptini kullanarak, misafirlerine ve kaptanına gerek denizde gerekse demirdeyken en mükemmel konfor ve güven sunuyor.

BCY 60M-2

Coste Design tarafından tasarlanan yeni BCY 60, lüks iç dekorasyonu ve seçkin dış gövde tarzının harika bir birleşimi olarak karşımızda. Lüks motoryatta 12 konuk ağırlanabilecek ve 7 mürettebat konuklarının her türlü ihtiyaçlarını karşılayacaklar.

BCY 60M-3

Trimarandaki master kamara, ana güvertenin burun kısmına konumlandırılmış olup, yatak odasının yanı sıra büyükçe bir banyo ile, bir de giyinme odası bulunuyor.

Alt güvertedeki hacim çok akıllıca optimize edilmiş ve böylece ana güvertedekine ilaveten, kolaylıkla 5 muhteşem kamara daha oluşturulmuş.

BCY 60M-4

Benzersiz denize elverişliliğe sahip olan BCY 60m, en zorlu denize koşullarında bile sıra dışı bir performans sergiliyor. 30 knot hızı rahatlıkla geçen trimaran, Atlantik aşırı seyir yapabilecek donanıma sahip. Elde edilen verimli gemi inşa mühendisliği yapısı ve teknolojinin kullanılması ile yatın ağırlığı azaltılarak, trimaran yapıda elde edilebilecek düzeye erişilmiş.

BCY 60M-5

Düşük yakıt tüketimi bu boyuttaki bir motoryata göre çok daha azaltılmış durumda. Bu hem menzili arttırıyor, hem de çevreye daha duyarlı bir yat olmasını sağlıyor. İki adet tam elektrik motoru eklenerek, bataryaları ile birlikte 6 saat süre ile sessiz seyir yapabilme özelliğine de sahip. Yattaki elektrik motorları, özellikle marina girişlerinde alışılmadık bir manevra kabiliyeti sağlıyor. Dizel motorların sesinden rahatsız olduğunuzda veya uzun menzile doğru yapılan seyahatlerde, elektrik motorları yata farklılık veriyorlar.

BCY 60M-6

BCY 60m “Carbon Edition” trimaran yatındaki ana dizel motorlar, yatın maksimum 30 knot hıza çıkmasını sağlarken, Atlantik aşırı yapılacak olan seyirlerde optimum hız ise 11 knot olarak tanımlanıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.