Satılık Tekneler

Bayliss'in Yeni Sportif Balıkçı Motoryatı
11.03.2013 Bayliss'in Yeni Sportif Balıkçı Motoryatı

Sportif balıkçı motoryatlarıyla ünlü Amerikan Bayliss Boat Works'ün yeni projesi B19 Singularis.Firmanın North Caroline'da bulunan yüksek kapasiteli tershanesinde yapımına başlanan Singularis 27.43 metre boyunda.B19 gövde numaralı Singularis,Bayliss tersanesinin geleneksel soğuk ahşap kalıp tekniğiyle yapılıyor.Diğer tüm modellerinde olduğu gibi,sahibinin seçimleri doğrultusunda özel yapım olarak inşa edilen balıkçı tipi motoryat,10 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip.Baş taraftaki ana kamara dahil,toplam 5 kabini buluyor.
Yaklaşık 40 deniz mili sürate çıkması beklenen motoryat,gücünü ikiz 2600 beygirlik Caterpillar makinelerden alacak.Seakeeper Gyro stablizörleri ve dalış yapabilmek için Brownies Nitrox sistemleri de bu balıkçı motoryatta mevcut.


Start Date: February 2013
Length: 90′
Max Beam: 22’6″
Draft: 5’10″
Engines: 2 MTU M94s at 2600 hp each
Genset: (2) 38 kw Northern Lights
Fuel Capacity: 4,000 gallons
Water Capacity: 500 gallons
Water Maker: (2) FCI 1800 Gpd with Dockside Filtration
Holding Tank: 300 gallons
Interior Layout: 5 staterooms (Full Beam Aft MSR)
6 heads
Cockpit Layout: Mezzanine style
Bridge Layout: Custom BBW Center Console, Wrap Around Seating Forward, 3 Helm Chairs

Tam donanımlı metal işçiliği, mobilya ve boya atölyesine sahip Bayliss Boat Works, 2015 Şubat'ta teslim etmeyi planladığı Singularis'in yanısıra, bu yıl sonunda da 25.6 metrelik bir başka sportif balıkçı motoryatının teslimatına hazırlanıyor.

Bayliss'in Yeni Sportif Balıkçı Motoryatı

Bayliss'in Yeni Sportif Balıkçı Motoryatı

baylissbaotworks.com/yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder