Satılık Tekneler

BAYK Kış Trofesinde 6. Ayak Başlıyor
27.04.2016 BAYK Kış Trofesinde 6. Ayak Başlıyor
CFM Soğutma ve Otomasyon Sistemleri’nin anasponsorluğunda devam eden BAYK Kış Trofesi’nin 6. Ayak yarışları bu haftasonu yapılacak. Cumartesi ve pazar günleri boyunca havanın hafif olacağı tahmin ediliyor. 

BAYK Kış Trofesi 

Ocak’tan beri süren 2016 BAYK Kış Trofesi’nin beşinci ayak haftasonunda IRC A sınıfları için üç yarış gerçekleşmişti. IRC A-0 sınıfında önceki haftanın galibi bir ikincilik ve iki birincilik ile Arkas - Flying Box olmuştu. Filonun üç Farr 40’ı Farrfara, Farr Away ve Acadia 7 ise sırasıyla ikinci, üçüncü ve dördüncü olmuştu. Beşinci Ayak ödül töreni ise her zaman olduğu gibi Bodrum Marina Yacht Club’da, Cumartesi günkü yarışların hemen ardından gerçekleşecek.

BAYK Kış Trofesi-2
 
Bu sonuçlarla, altıncı ayağa yaklaşırken, IRC A-0 sınıfının lideri Arkas - Flying Box teknesi. İkinci sırada Erhan Uzun’un Farrfara’sı geliyor. Hasip Gençer dümenciliğinde yarışan Renault - Farr Away ise sadece iki puan farkla üçüncü durumda. 
 
Bu haftasonu IRC A ve B sınıfları için coğrafi ve şamandıra yarışları yapılması planlanıyor. Sondan bir önceki ayak olma özelliğine sahip olan 6. Ayak yarışlarında, beklenen rüzgarsız havayla birlikte sıcaklık 26 C ve açık.
 
Fotoğraflar: Julia Kochina
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder