Satılık Tekneler

BAYK Kış Trofesi’nde 4. Ayak Başlıyor
20.03.2015 BAYK Kış Trofesi’nde 4. Ayak Başlıyor

CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğuyla BAYK Kış Trofesi 4. Ayak yarışları yarın başlıyor. 21-22 Mart gerçekleşecek olan yarışlar, Milta Bodrum Marina ev sahipliği ile devam edecek. 

BAYK Kış Trofesi’nde 4. Ayak Başlıyor

Geçtiğimiz 3. Ayak yarışlarında 56 tekne kayıt vermişti. Katılımın giderek artacağı tahmin edilen Kış Trofesi’nde. heyecan da giderek artıyor. Haftasonu Bodrum’da sıcaklık 15C derecelerde, hava açık ve Cumartesi günü sağanaklarda 25 knot’a varan rüzgar hakim olacak. Pazar günü ise rüzgarın şiddeti nispeten azalıyor ve tahminlere göre yönü güneye doğru kayıyor. Dolayısıyla hissedilen sıcaklık da Cumartesi’ye göre artacak.

 Mart ayının başında yapılan ve tek yarış ile tamamlanan BAYK Kış Trofesi 3. Ayak ödülleri ise Cumartesi akşamı, yarışlardan sonra Marina Yacht Club Bodrum’da sahiplerini bulacak. BAYK Kış Trofesi 3. Ayak’ta Arkas-Flying Box IRC A-0 birincisi, BSC-Farr Away ikinci, CFM üçüncü olmuştu.

http://bayk.org/ YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.