Satılık Tekneler

BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak Heyecanı
26.02.2016 BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak Heyecanı
CFM ana sponsorluğunda düzenlenen 2016 BAYK Kış Trofesi’nde, üçüncü ayak heyecanı başlıyor. Hafta sonu boyunca İstanbul, İzmir ve Bodrum gibi illerden katılan yarış ekipleri, Mayıs ayına kadar devam edecek olan trofenin bu 3. Ayağında kozlarını paylaşıyor olacak. Hafta sonu boyunca Bodrum’da rüzgar hafif ve güneşli gözüküyor. 

BAYK-Kış-Trofesi

60’a yakın teknenin katılacağı BAYK Kış Trofesi 3. Ayak mücadelesi; CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda, Milta Bodrum Marina ev sahipliğinde düzenleniyor. Ocak ayında, ilk hafta sonunda esen fırtına ve yine ikinci ayağın ilk gününde hafiflemeyen şiddetli hava koşulları nedeniyle sezonun ilk ve tek yarışı, 2. Ayağın ikinci gününde yapılabilmişti. IRC A-0 sınıfında yarışın galibi Arkas olurken, IRC A-1, A-2 ve A-3 sınıflarında birinciler sırasıyla Define, Tekno Barrisol - Keyif 60 ve Palmarina tekneleri olmuştu. 

27-28 Şubat hafta sonunda bu kez fırtına yok ancak, hava tahminleri ilk gün yine pek tatmin edici değil. Son derece hafif esecek olan rüzgar, yarış koşulları için pek yeterli gözükmüyor. Pazar günü ise, Bodrum’da 10 - 14 knot aralığında bir rüzgar bekleniyor. Hava açık ve her iki gün de sıcaklık 20 derece C. 

Efe Sezik


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.