Satılık Tekneler

BAYK Kış Trofesi heyecanında sona doğru
23.05.2014 BAYK Kış Trofesi heyecanında sona doğru

The Marmara ana sponsorluğunda düzenlenen BAYK Kış Trofesi'nin son ayak yarışları 24-25 Mayıs tarihlerinde Bodrum'da yapılacak. 400'den fazla yelkencinin mücadele ettiği uzun soluklu kış trofesinde bu haftasonu 'genç' misafirler olacak. Bodrum'un çeşitli yelken kulüperinde Lazer sınıfında yarışan yelkenciler filonun çeşitli teknelerine dağıtılarak yat yarışı heyecanına ortak olacaklar.

Bayk-start

IRC A sınıfları için 3, IRC B sınıfları için ise 2 yarış yapılması planlanıyor. Havanın güneşli ve yaklaşık 25C derecelerde beklendiği haftasonunda rüzgarda var. Tahminlere göre cumartesi günü rüzgar sabah saatlerinde 8-10 knot, öğlenden itibaren ise yaklaşık 15 knot civarında esecek. Pazar günü iyice oturmuş olacak. Yarışların ilk start saatleri 11.30 olarak açıklandı.

24 Mayıs Cumartesi saat 18.30'da bir önceki ayağın ödül töreni gerçekleşecek. Yapılacak olan son ayağın ödül töreni ve Trofe gecesi ise Pazar günü saat 19.00'da The Marmara'da düzenlenecek.Efe Sezik

Fotograf: Ayşegül Torun

www.bayk.orgYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder