Satılık Tekneler

BAYK Kış Trofesi 1. Ayak Ödül Töreni Cumartesi Yapılacak
03.02.2017 BAYK Kış Trofesi 1. Ayak Ödül Töreni Cumartesi Yapılacak CFM ana sponsorluğunda düzenlenen BAYK Kış Trofesi’nin ikinci ayak yarışları bu hafta sonu Bodrum’da yapılacak.

BAYK Kış Trofesi 1. Ayak Ödül Töreni Cumartesi Yapılacak

Bodrum Milta Marina ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonun ilk ayak yarışlarının ödül töreni ise, cumartesi günü gerçekleşecek. Ödül töreni her sene olduğu gibi Marina Yacht Club’da organize edilecek. Sezonun açılış yarışının ödülleri, filonun bir kısmının reytinglerinin belli olmaması sebebiyle tarihlerinde sahiplerine teslim edilmemişti. 14 - 15 Ocak tarihlerinde yapılan ilk yarışlarda, tekneler 3 ana grup halinde yarışmış ve sadece finiş zamanları resmi olarak yayınlanmıştı.

BAYK Kış Trofesi
’nin ikinci ayak yarışları süresince, Bodrum’da hava ılık ama yağışlı. Güneyden esmesi beklenen rüzgarın şiddeti 10 knot’ı geçmeyecek gibi rapor ediliyor. Pazar günü ise yağışlar etkisini yitirecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.