Satılık Tekneler

Bavaria'dan yeni Sport Line serisi
03.03.2013

Bavaria firması sportif motor yatları serisini, tamamen yeni bir seri ile değiştirdi. Sport 28, 31,34,38 ve 43'ü yeni Sport 29, 32, 35, 39 ve 44 olarak tamamen yenileyen Bavaria, motor yatlarına hem iç hem dış dizaynında son derece yenilikçi bir çizgi yarattı. Bu yeni seri sportif motor yatlarında Bavaria, daha kolay kullanım için hidrolik dümen sistemini standart olarak sunuyor.

Bavaria'dan yeni Sport Line serisi

Kendine has fark yaratan bu yeni tasarımlar, sınıfındaki diğer motor yatlardan kolayca ayırt edilebilecek çizgilere sahip. 35 feet'ten büyük modellerdeki uzun, şık, panaroma camı ve geniş gövde camı standart olarak bulunmakta. Bunun yanı sıra, serinin tüm motor yatlarındaki dinamizm, renkli dizaynı ve kıç tarafındaki hava girişleriyle sağlanmış. Yeni Bavaria Sport çizgisinin karakteri, siyah lumboz çerçeveleri ve tüm modern formu ile ortaya çıkmış.

Bavaria'dan yeni Sport Line serisi

İçinde kullanılan yüksek kalite donanım yeni Sport Line motor yatlarına ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluştururken, çok sayıdaki lumboz pencereleri aynı zamanda aydınlık bir atmosfer haline getiriyor.

Bavaria'dan yeni Sport Line serisi

Meşe ağacından yer kaplamaları ve otopilot teknolojisini alıcısına opsiyonel olarak sunan Bavaria, kolay kullanımı ile birlikte tatmin edici Volvo Penta makine seçenekleri sunuyor.

Bavaria'dan yeni Sport Line serisi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Harika, ama almak çok zor... hele de ülkemizde... :(

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder