Satılık Tekneler

Bavaria’dan yeni 450 Sport serisi
23.10.2014 Bavaria’dan yeni 450 Sport serisi

Bavaria Yachts, 15 metrenin altındaki Sport-serisine yeni 450 Sport modelini eklemeye hazırlanıyor. Bavaria’nın motoryat serilerinin en büyük modelleri olacak olan yeni 450 Sport; Open, Hard Top, Soft Top ve Coupe modelleriyle piyasaya çıkacak.


Virtess 42 modelinden beri İtalyan tasarımcı Marco Casali ile devam ettirilen tasarım işbirliği yeni 450 Sport ile de devam ediyor. Design Unlimited ile birlikte yürütülen tasarım çalışmalarının yanı sıra gövdenin mühendislik çalışmalarıda Insenaval SL tarafından tamamlandı. 360 derecelik görüş açısıyla yerleştirilmiş kokpit koltukları sayesinde muhteşem görüş açısı, kolay kullanım imkanı sunuyor. Dümen istasyonunun hemen arkasında wet bar bölümü konumlanıyor.

İsteğe bağlı olarak ızgara, derin dondurucu ve buz dolabıda eklenebiliyor. İskele taraftaki herşey rahatlama ve keyif alma adına düşünülmüş. Mükemmele yakın oturma açılarına sahip koltuklarda güneşlenme imkanıda mevcut. Rahatlıkla 8 kişinin oturup yemek yiyebileceği kokpit masası motoryat'ın önemli özellikleri arasında yer alıyor. Kıç bölümde de geniş güneşlenme ve oturma bölümüyle birlikte bot garajı ve alternatif saklama alanları düşünülmüş.


Sport 450 motoryat, iki veya üç kabinli versiyonlarla piyasaya çıkıyor. Lüks master kabin her iki versiyonda da baş altında konumlanıyor. King size yatak, ebeveyn banyo, master kabini benzersiz kılıyor. İki kabinli versiyonda VIP kamara yine ebeveyn banyosuyla orta bölümde yer alıyor. Üç kabinli versiyonunda ise yine gövdenin ortasında iki ayrı kabin ve toplamda 6 yatak kapasitesiyle dikkat çekici konaklama kapasitesi ortaya çıkıyor.


Bavaria 450 Sport serisinde çift Volvo 370, 400 veya 435 beygirlik motor seçenekleri mevcut. 435 beygirlik opsiyon standart olarak IPS pod sistemiyle birlikte geliyor.


http://www.bavaria-yachtbau.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder