Satılık Tekneler

Bavaria E34
07.02.2017 Bavaria E34 Yeni Bavaria E34 motoryatının görüntülerini, 2017 Düsseldorf Boot fuarında sanal gerçeklik gözlükleri (VR) ile keşfetmiştik. Haziran ayından itibaren de, Bavaria Yachts'in bir numaralı teknesinin ilk deniz testleri çalışmalarına başlanılacak. Temmuz ayı boyunca da, Avrupa’nın pek çok şehrinde yaz turlarında olacağı bekleniyor.

Bavaria E34

Bavaria E34
, Bavaria E-Line'ın gelişimindeki bir sonraki adım ve boyutu da benzersiz. 10,3 metre uzunluğunda olan Bavaria E34'de, iki adet tam donanımlı ikiz kamara, iki banyo ve eşsiz 360 derecelik, panoramik manzaralı büyük bir salon bulunmaktadır. 

Salonun ortasındaki merkezi dümen ve kontrol bölümü, yatın genel görünümünü mükemmel kılmakla kalmayıp, aynı zamanda merkezde etkili bir kütle oluşturuyor. Dümen bölümünün önünde büyük kiler ve uzun yemek masası konumlandırılmış.

Bavaria E34.
 
Dümen bölümünün gerisine, güneş ile iyi aydınlatılmış büyük kokpit ve denizde mükemmel bir gün geçirebilmek için katlanabilir plaj platformu eklenmiş. Eğlenmek ve gerçekten dinlenmek isteyenler için, teknenin pruvasında büyük bir güneşlenme bölümü de var. 

İki kamara da kendi özel banyolarıyla cömertçe döşenmiş. Gelecekte bu yata sahip olacaklar iki ayrı alternatif; ayrı bir duş veya ilave büyük bir saklama alanı arasında seçim yapabilir. Bavaria E34, kıç bölümünde de bir küçük süit sunmaktadır. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder