Satılık Tekneler

Bavaria-DA10
03.12.2015 Bavaria-DA10
Geçtiğimiz Eylül ayında Bavaria’nın, ‘çığır açacak yeni bir konsept’ başlığıyla detay vermeden bahsettiği yeni motoryatın ilk çizimleri ortaya çıktı. DA10 adlı bu yeni projede bir sonraki aşamaya gelindi. İlk prototip, 2016’nın baharında suya inecek. 

Bavaria-DA10-sedan

Hollanda’nın önde gelen tasarım ofislerinden Vripack ile işbirliği yapıldı. İlk geliştirme adımları, akılcı alan düzenlemeleri ve verimlilik üzerine yapıldı. Sonucunda da DA10, Sedan ve Fly versiyonlarıyla tasarlandı. İç düzen alternatifleri de iki ve üç kamaralı olarak iki farklı şekilde belirlendi. Motoryatın ana güvertesi geniş bir salonla karşımıza çıkıyor. Yine bu güvertede tam donanımlı mutfak, panaromik manzaralı yaşam alanının diğer bölümünü oluşturuyor. 

Bavaria-DA10-flybridge

Alt güvertede ise çığır açar nitelikteki alan düzenlemesiyle, başta en kıç taraftaki kamara olmak üzere tüm kamaralar ile makine dairesi de yer alıyor. Tekne sahibi kamarası baş altında konumlanıyor. Tam kapsamlı bir suit olan tekne sahibi kamarası, geniş lumbozlar ile son derece ferah bir atmosfere sahip olacak. 

Bavaria-DA10Bavaria-DA10-1 Bavaria-DA10-2

Hafif gövdeli bir motoryat olan DA10, Bavaria’nın sürat için ortaya çıkardığı bir tasarım değil. Ekonomik seyir, güvenlik, konfor ve doğayla bir bütün olması amaçları çerçevesinde ortaya çıkarılmış bir motoryat. 75 ile 300 beygir arası Volvo motor seçenekleri sunan Bavaria, yeni modelini bilgisayar simülasyonlarıyla gövde formu, motor gücü, donanım ve itiş sistemleri açısından optimize etti. Sonucunda ortaya minimum yakıt tüketimiyle seyredecek bir motoryat tasarımı çıkmış oldu. 
 
www.bavaria-yachtbau.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder