Satılık Tekneler

Barselona Marina’da Büyük Yangın
12.04.2017 Barselona Marina’da Büyük Yangın İspanya’nın Barselona kentindeki Port Forum Marina’da çıkan yangında 6 tekne kül olurken, diğer 4 tanesi de ağır hasar gördü. Yerel kaynaklardan Naucher Global tarafından verilen bilgilere göre, Barselona’nın Port Forum iskelesinde 9 Nisan 2017 günü, sabah saat 7:15 civarında çok büyük bir yangın başladı. Yangının çıkış nedeni henüz kesin olarak bilinmiyor, ancak yerel kaynaklar yangının bir teknede başladığını ve daha sonrasında da hızla diğer yatlara sıçradığını doğruluyorlar.

Barselona Marina’da Büyük Yangın

Barselona ve çevreden gelen itfaiyecilerin uzun saatler süren mücadelesi sonrası alevleri söndürmesini müteakiben, kesin olarak sebebi bilinmeyen bir başka yangın da öğleden sonra 15:00 civarında yeniden başladı. İkinci yangının söndürülmesi de yine 2,5 saat gibi uzun bir zaman aldı. Çeşitli İspanyol gazetelerinde yer alan büyük Barselona yat yangınında, yerel haber kaynakları uzunlukları 19 - 23 metre arasında değişen 10 yatın yandığı belirtiliyor.

Barselona Marina’da Büyük Yangın.

Barselona’nın Port Forum iskelesinde çıkan yat yangınına müdahalede, 15 acil kurtarma ve yangın söndürme ekibi mücadele etti. Ciddi bir yaralanmanın bildirilmemesine rağmen, bir kişinin duman zehirlenmesi nedeniyle ambulansla yakın bir hastaneye nakledilerek tedavi altında olduğu duyuruldu.

Barselona Marina’da Büyük Yangın.

Barselona yangını, geçtiğimiz hafta sonu 1 kişinin öldüğü Marmaris’te çıkan yat yangını sonrasında, 2017 yılında bir çok yatın yandığı ikinci büyük yangın oldu. 2016 Mart ayında da, Abu Dabi yat kulübü marinasında çıkan büyük yangında 8 süperyat kül olmuştu.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder