Satılık Tekneler

Barracuda'dan 50 M Konsept Megayat
05.01.2014 Barracuda'dan 50 M Konsept Megayat

Barracuda'dan 50 M Konsept Megayat

Barracuda'nın 50 metrelik konsept megayat tasarımı ilk olarak 2013 Eylül ayında, Monaco Yacht Show'da tanıtılmıştı. Düz yüzeylere ve yumuşak eğimlere sahip tasarımı şık, kalın ve 'etkin bir motoryat' görünümü ortaya koyuyor. Dar eni ve uzun su hattı sayesinde süratli ve etkin performans ortaya koyan 50 metrelik megayat, her geçen gün genişleyen 50m yat pazarına girmek üzere tasarlandı.

Barracuda'dan 50 M Konsept Megayat

Sancak tarafındaki yan kapılardan girildiğinde, lobi bölümünden ana salona ve yemek odasına geçiliyor. Aynı güvertede dört adet lüks ve birbiriyle aynı büyüklükte misafir yatak odaları yer alıyor. Ana güvertede yer almasıyla sürekli merdiven kullanılması durumunun önüne geçen düzenin misafir odaları, sahip olduğu geniş camlar sayesinde güneş ışığından sonuna kadar faydalanıyor. Her misafir odasının bir camı ise yere kadar inip balkon ortamı sunuyor.

Barracuda'dan 50 M Konsept Megayat

Üst köprü güvertesi tamamamiyle tekne sahibine ayrılmış. Güvertede bir yatak odası, orta kısımda bir ofis ve kıç tarafta özel teras yer alıyor. Tekne sahibinin güvertesinden özel bir merdivenle üst güverteye ulaşılabiliniyor. Burada ek olarak bir jakuzi yer almakta. 50 metrelik bu megayat'ın kıç kapısı dev bir yüzme platformu şeklinde 'beach club'a dönüşebiliyor.http://www.barracuda-yd.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder