Satılık Tekneler

Barong D - 33m Teslim Edildi
24.11.2016 Barong D - 33m Teslim Edildi Wally, eski bir müşterisi için inşa ettiği 33,5 metrelik yelkenli yat Barong D’yi teslim etti. Yine İtalyan üretici Wally yapımı olan Barong B ve Barong C’nin yerine gelen yeni yelkenli yat, performanslı Wally sınıfının yeni gözdesi.

Barong D

Günümüz modern teknolojilerle donatılmış olan Barong D’nin teknolojisi, Wally’nin kendi araştırma ve geliştirme ekibi tarafından ortaya çıkarıldı.

Barong D.

Çıkıntısız güverte tasarımı sayesinde tam anlamıyla bir Wally olan yeni Barong D, Wally’nin kendi yelken kontrol sistemleriyle donatıldı. Kendi tramola atan cenova ve düğme kontrolünde olan hidrolik vinçlerle trim edilen yelkenler, bu teknolojinin temelini oluşturan unsurlar. 

Barong D..

Frers Naval Architects tarafından geliştirilen Barong D tasarımı, geniş gövde tasarımıyla stüdyonun en son jenerasyon yüksek performanslı yelkenlileri karakterini olduğu gibi yansıtıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder