Satılık Tekneler

Barcelona World Race’i yine Jean Le Cam kazandı!
27.03.2015 Barcelona World Race’i yine Jean Le Cam kazandı!
2013-2014 IMOCA Ocean Masters Dünya Şampiyonu olan Jean Le Cam, dün finiş verdiği Barcelona World Race’i yine kazandı. Jean Le Cam bu zaferle ünvanını korumuş oldu. 2006 yılında Jean Le Cam IMOCA dünya şampiyonu olmuştu. Bu yeni zaferle, tecrübeli yelkenciler için belirli bir yaş sınırının olmadığını kanıtladı. 

Barcelona World Race’i yine Jean Le Cam kazandı!

Cheminees Poujoulat teknesiyle 84 günde finişe ulaşan Bernard Stamm ve Jean Le Cam ikilisinin ardından, finiş hattına 600 deniz mili mesafesi kalan Neutrogena bekleniyor. Cebelitarık’ı geçen ve Akdeniz’e yaklaşmaya başladığından beri iyice hafifleyen havayla karşılaşan filo için, ‘son metreler’ hayli zor geçecek gibi gözüküyor.Şu sıralar Neutrogena, yaklaşık 10 knot süratle ilerliyor. Üçüncü GAES Centros Auditivos, dördüncü One Planet, One Ocean / Pharmaton ekibi, beşinci ise We Are Water. GAES Centros Auditivos ekibinde Anna Corbella’nın diz sakatlığı ekibi olumsuz etkilemeye devam ediyor. İkinci dümenci GerardMarin, yarışa solo modunda devam ediyor. Fiziksel olarak iş gücü gerektirecek işleri GerardMarin tek başına hallediyor. GAES Centros Auditivos ile ikinci Neutrogena arasında 300 deniz mili mesafeden fazla var.  
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.