Satılık Tekneler

Barcelona World Race’de podyum tamamlandı
02.04.2015 Barcelona World Race’de podyum tamamlandı
2014-2015 Barcelona World Race’de Katalan ekip Anna Corbella ve Gerard Marine ikilisi üçüncü sırada finiş verdi. Dün akşamüstü saatlerinde finişi geçen ikili, teorik olarak 23 bin 321 deniz mili dünya turu rotasını 91 gün, 5 saat, 9 dakika ve 28 saniyede tamamladı. Yarışın toplamında ortalama 10.65 knot sürat hesaplandı.

Barcelona World Race’de podyum tamamlandı

Bu finiş, Anna Corbella ve Gerard Marin’in ikinci dünya turu tamamlayışı oldu. Ayrıca her ikiside, Katalan olan ilk duo dünya turu finişi olarak tarihe geçti. 

Barcelona World Race’de podyum tamamlandı-1
 
Corbella ile Marin’in bu üçüncü finişi, Barcelona World Race'in galibi Bernard Stamm ve Jean Le Cam ikilisinden 6 gün 23 saat 19 dakika sonra gelmiş oldu. 

Altadill ve Munoz ikilisinin oluşturduğu Neutrogena ekibi ise 89 gün, 11 saat ve 47 dakikada tamamladıkları Barcelona World Race'de ikinci sıraya yerleşmişti. 

Barcelona World Race’de podyum tamamlandı-2

Şuanki raporlara göre dördüncü sırada yarışmaya devam eden One Planet, One Ocean’ın finiş hattına yaklaşık bin deniz mili mesafesi daha var. En geriden gelen Spirit of Hungary ise ekvator çizgisi yakınlarında seyrine hafif havada devam ediyor. Finişe 3 bin deniz milinden fazla mesafesi mevcut.
 
barcelonaworldrace.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.