Satılık Tekneler

''Barbosa'' Marmaris’te Seferlere Başlıyor
13.05.2016 ''Barbosa'' Marmaris’te Seferlere Başlıyor
Avrupa'nın en büyük korsan gemisi BarbosaMarmaris’te yolcu avına çıkıyor. Muğla’nın Marmaris ilçesinde Avrupa’nın en büyük korsan gemisi ''Barbosa” gezi teknesi mavi tur seferlerine başlıyor.

Barbosa

Turistlerin yoğun ilgi gösterdiği korsan gemisi “Barbosa” Marmaris’teki yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Her sabah saat 10.00’da Marmaris Limanı’ndan hareket edecek olan korsan gemisinin yolcuları, mavi tur boyunca hareketli ve macera dolu saatler yaşayacaklar. Avrupa’nın en büyük konseptli gezi teknesi Barbosa, 400 yolcu kapasiteli ve 46 metre uzunluğunda. Korsan gemisi konseptinde inşa edilen 5 katlı ve 5 direkli tekne, geçen yıl Antalya’dan getirilmişti.

Gemide klimalı kapalı yemek salonu, 3 bar, köpük partili disko, oyun salonu, üçüncü kattan denize inen su kaydırağı, animasyon ekibi ve birçok aktivite yer alıyor. Korsan kıyafeti giyen animasyon ekibi, yolculuk boyunca papağan ve korsan giysileri ile turistlerin fotoğraflarını çekerek bu macera dolu anları kaydediyor.

Barbosa-2

Aktivitelerin içinde çocuklar için en heyecanlı bölüm, mola verilen bir adada saklı hazineyi bulmak. Animasyon ekibi mola verilecek adaya önceden botla giderek, sandık içindeki hazineyi adaya saklıyor. Gemiden botla alınan çocuklar gruplar halinde adaya çıkarılıyor. Oyun gereği çocuklardan kayıp hazineyi bulmaları isteniyor, hazineyi bulan çocuğa ise oyuncaklar hediye ediliyor.

Gemide zaman zaman sürpriz olaylar da yaşanıyor. Marmaris’e tatile gelen İngiliz vatandaşı Adam Payne (42), gezi sırasında gördüğü korsan gemisinden etkilenerek, 10 yıldır beraber olduğu kız arkadaşı Danıelle Flanagan’a (34) gemide sürpriz evlilik teklifi yaptı. Adam, sevgilisine evlilik teklifinde bulunarak “evet” cevabı alınca korsan simgeli yüzüğü parmağına taktı. Çift düğünlerini de önümüzdeki sezon Barbosa'da yapacaklarını söyledi.Geminin sahibi Anıl Berk; “Gemimiz 46 metre uzunluğunda ve 13 metre genişliğinde, 5 katlı, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük korsan konsepti özelliğine sahiptir. Gemimizin içerisinde 3 adet bar olmak üzere su kaydırağı, köpük banyosu mevcuttur. Marmaris’ten sonra yurt dışından İngiltere ve komşumuz Yunanistan’dan gemimizle ilgili talepler var, bunları değerlendiriyoruz. İleriki dönemlerde bunlarla ilgilenebiliriz.” dedi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.