Satılık Tekneler

Baltic Yachts - Pink Gin VI
24.04.2017 Baltic Yachts - Pink Gin VI Gövdesinin yapımı tamamlanan 53 metrelik Pink Gin VI yelkenlisi, gün ışığına çıktı. Yat, Baltic Yachts’ın Finlandiya’daki tesislerinden çıktı. 

Pink Gin VI

Tek direkli yelkenli Pink Gin VI, 4 yıl süren geliştirme çalışmalarının bir sonucu. Suya indirilmesine çok az bir zaman kalan yat, suya indirilmek üzere kara yolu yolculuğuna çıktı. 

Pink Gin VI'nin teslimatının yıl sonundan önce yapılması planlanıyor. Baltic filosunun Hetairos isimli 66,87 metrelik yatının ardından en büyük ikinci yatı olma niteliğindeki Pink Gin VI, dünyanın en büyük 50 yelkenlisi arasına girecek. 

Pink Gin VI.

Judel, Vrolijk & Co. tarafından tasarlanan yat, sandviç karbon metoduyla inşa edildi. Direk boyu 67 metre olan yatın sığ sularda seyir yapabilmesi için özel olarak tasarlanan hareketli salması; yatı 4,5 metrelik su kesimi seviyesine kadar çekebiliyor. Sahip olduğu 7 kamarada toplam 14 misafir konaklama kapasitesi sunan yatın, özel balkonu da var. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder