Satılık Tekneler

Balance 526 Katamaran
05.02.2016 Balance 526 Katamaran
Güney Afrikalı Anton Du Toit tarafından tasarlanan Balance 526, Güney Afrika’da yer alan Cape St. Francis’deki Nexus Yachts tesislerinde üretiliyor. Balance serisi, çok gövdeli tekneler piyasasında yeni sayfa açacak bir tasarım. Gerçekleştirilen testler sonucunda, lüks bir gezi yelkenlisinden çok, öncelikle bir performans-gezi yelkenlisi olarak nitelendiriliyor. Balance yelkenli katamaranının, 10 knot üzeri süratlerde sunduğu hayli yüksek denge ve stabil seyir hissi oldukça etkleyici.

Balance 526

Yenilikçi iki ayrı dümen pozisyonu tasarımı, Balance 526’yı diğerlerinden ayıran yegane tasarım özelliği. Yüksek ve engelsiz görüş açısı sunan yüksek dümen pozisyonu veya kokpit evinin arkasında korunaklı kalan alçak pozisyon, hava koşulları veya seyir moduna göre alternatif yaratıyor. Yüksek pozisyon da yine hard top tavan ile korunuyor.

Balance 526-2

Hafif kompozit döşeme parçaları ve paslanmaz çelik vardavelalar, Balance 526’nın göze çarpan diğer nitelikleri. Ek olarak özel tasarlanmış gövde şekli ve omurga çıkıntılarının olmaması, katamaranın iç mekanında hacmi maksimize ediyor. 

Balance 526-3

Yeni Balance 526, ilk olarak Miami Boat Show’da tanıtılacak. Miami Boat Show, 11-15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.