Satılık Tekneler

Baglietto’nun Yeni Konsepti : 41m V-Line
23.11.2016 Baglietto’nun Yeni Konsepti : 41m V-Line Baglietto tersanesi, Santa Maria Magnolfi ile birlikte geliştirdiği 41 metre uzunluğundaki V-Line konsept süperyatının detaylarını paylaştı. İtalyan tersane Baglietto, V-Line koleksiyon serisinin yeni üyesi 41m V-Line ​yatını, Milano’da çalışmalarını sürdüren başarılı İtalyan tasarım stüdyosu Santa Maria Magnolfi ile birlikte çalıştırarak şekillendirmişler. 41 metre uzunluğundaki motoryatın kesintisiz dış çizgileri, teknenin kıçına kadar aerodinamik bir yapı ortaya koyuyor.

41m V-Line

Tasarımcı Federico Santa Maria yeni konsept yat hakkında; “Yeni süperyat konseptinde, Baglietto’nun tarihi ve biçimsel özellikleri olarak tanımlanan, ana güvertedeki iki yuvarlak pencere ve dümen mahallindeki kavisli köşe cam gibi unsurlara sahip olmanın yükü ile gururunu birlikte kullandık.” dedi.

41m V-Line.

Üç güverteye yayılan dinlenme alanları, yattaki konforun en önemli özelliklerinden birisi. 300 metrekareyi bulan dış mekanlardaki dinlenme alanları; güneşlenme güvertesinde, ana güvertede burundaki, C-şekilli oturma grubu ve havuzun çevresinde yer alıyor.

500 groston ağırlığındaki yatın toplam iç hacmi, daha makul ölçülerde. Üst güvertedeki sky lounge ve ana güvertedeki oturma grubu, L-şekilli koltuk ve kare yemek masası, çevresinde 8 kişilik yemek masası iç mekanları oluşturuyor.

41m V-Line,

41m V-Line'da, 10 konuk her biri süit özelliğindeki kamaralarda ağırlanabilecek. Bunlardan ana güvertedeki kamarada yat sahibinin olacak. Bu kamarada geniş yatak, yat sahibi ve sahibesine ait banyolar ile bir de çalışma ofisi bulunacak. Alt güvertesinde de iki adet çift kişilik yataklı, iki adet de iki yataklı iki kamara yer alacak.

Baglietto V-Line 41m'de görev yapacak olan 9 personel ile, tender hizmet tekneleri ve diğer deniz oyuncakları için yerler, yatın burun ve açılır-kapanır kıç kapağının altında konumlandırılmış. Caterpillar C32 ACERT motorlar ile donatılacak olan yatın, maksimum 15 knot hıza çıkacağı ve seyir hızının 11 knot olacağı ifade ediliyor.

41m V-Line.,

Baglietto V-Line serisinin ilk ürün tasarımları, 2016 Monaco Yacht Show’da sergilenmişti. O tasarımlarda ise, ünlü tasarım firmaları Hot Lab ve Francesco Paszkowski imzası bulunuyordu. İtalyan Baglietto tersanesince 50 metre uzunluğundaki bir başka süperyat projesi için, Santa Maria Magnolfi ile birlikte çalışmaların sürdüğü de duyuruldu.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.