Satılık Tekneler

Baglietto’dan İki Yeni Motoryat
11.04.2016 Baglietto’dan İki Yeni Motoryat
İtalyan yat üreticisi Baglietto, dünyaca ünlü tasarımcı Francesco Paszkowski Design ile işbirliği içinde iki yeni motoryat inşa etmeye hazırlanıyor. Bunlardan ilki 144 feet boyunda, üreticinin ‘Open’ serisi yatlarının en yenisi olma özelliğini taşıyacak. İkincisi ise, 157 feet boyunda bir ‘explorer’ tipi motoryat olacak.

open-serisi

Open serisinin yazlık kullanım amacına uygun olarak tasarlanan yeni Baglietto tasarımında, dört veya beş kamaralı iç düzen sunuluyor. Bunların yanı sıra, yükseltilmiş ana güverte seçeneği ile çok daha büyük bir master suit de isteğe bağlı olarak tasarlanabiliyor.

explorer-serisi

Uzun mesafeli seyirlere bire bir olarak ortaya çıkarılan explorer tasarımı, tekne üzerinde maksimum konforu misafirlerine garanti ediyor. Bu büyük explorer tipi motoryatın yegane özelliklerinden biri de, güneş güvertesinde konumlanan oturma grubu ile yemek bölümü ve sıcak havuzu. Ek olarak yeni explorer, bar alanına sahip bir beach club, hamam ve sauna gibi unsurlarla da donatılmış. 

Yeni açık konseptli tasarımın dışında Baglietto, bu Open sınıfında 114’ten 213 feet boy uzunluklarına kadar farklı modeller sunuyor. Bu modellerin tümü planing edebilen gövde yapılarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyor.


www.baglietto.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder