Satılık Tekneler

Baglietto MY Ridoc’u Suya İndirdi
20.06.2017 Baglietto MY Ridoc’u Suya İndirdi Avrupalı bir müşteri için özel olarak inşa edilen motoryat Ridoc, Baglietto’nun La Spezia’daki tesislerinde suya indirildi. Aluminyumdan inşa edilen 63 feet’lik motoryat, modern görünümüyle dikkat çekiyor. İtalya’nın 1. ve 2. Dünya Savaşı’nda kullandığı askeri ‘torpedo’lardan esinlenilerek ortaya çıkarılan Ridoc tasarımı, Baglietto’nun kendi ekibi tarafından çizildi. Tasarım sürecinde Baglietto, Francesco Paszkowski’yle ortak çalışma da gerçekleştirdi. Mühendisliğinde de Baglietto’nun kendi ekbinin görev yaptığı Ridoc projesinin, derin V gövdesini ve dizel MAN makine donanımını da onlar belirledi. 

MY Ridoc

Güçlü bir görünüme sahip olan motoryat, koyu gri gövde rengiyle bu profilini destekliyor. Geçmişe göndermeler yapan dış tasarımının modern dokunuşlarla bütünleştirildiği Ridoc, iç mekanında oldukça modern ve çağdaş bir atmosfer sunuyor.

MY Ridoc.

Motoryatın alt güvertesinin baş tarafında konumlanan master kamara ve gövdenin ortasında yer alan iki misafir kamarası, konaklama kapasitesini oluşturuyor. Alt güvertede aynı zamanda mutfak ve yemek bölümü de yer alıyor. 

MY Ridoc...

Çift 1800’er beygirlik MAN dizel makinelerle güçlendirilmiş olan motoryat, 40 knot sürate çıkabiliyor. Ridoc, önümüzdeki sonbaharda gerçekleşecek olan Cannes Yachting Festival’da meraklılarının karşısına çıkacak. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.