Satılık Tekneler

Baglietto 46 M suya indirildi
07.07.2014 Baglietto 46 M suya indirildi

Baglietto 46 M

Baglietto 46 metrelik Süperyatını, İtalya, La Spezia'da bulunan tersanesinden suya indirdi. 46 metre deplasman Süperyat, Baglietto’nun 43 ve 54 metre aralığındaki yeni deplasman yat serisinin ilki. Francesco Paszkowski, yeni Süperyat'ın iç ve dış tasarımını ortaya çıkaran tasarımcı. Süperyat'ın dış çizgilerinde Baglietto’nun stili hemen göze çarpıyor. Minimalist ve doğal tarzın kombini olan iç mekanında Paszkowski’nin Margherita Casprini ile ortak çalışması söz konusu. Açık ve koyu renklerin kontrastı olan iç mekanında sofistike bir atmosfer hakim.

Baglietto 46M- La Spieza

Baglietto 46 olarak anılan bu süperyatın 25 metrekarelik beach club alanı dikkat çekici. Baş üstü kısmında ise 5.5 metrelik bot saklanabiliyor.

Baglietto 46, 12 knot seyir süratinde 4 bin 500 deniz mili mesafe katedebiliyor. Fiyatı ise 23 milyon Euro. 46 metrelik bu ilk gövde, YatVitrini.com’un da medya partneri olduğu Cannes yat fuarında sergilenecek. Ardından Monaco Yacht Show’da meraklılarının ziyaretine açılacak.  


http://www.baglietto.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder