Satılık Tekneler

Baglietto - Andiamo Suya İndi
06.06.2017 Baglietto - Andiamo Suya İndi İtalyan tersane Baglietto, en yeni yatını suya indirdi. Andiamo isimli çiçeği burnunda yatın iç ve dış tasarımını, Floransa menşeili tasarım stüdyosu Francesco Paszkowski Design yaptı. Geleneksel çizgilerle modern detayların bir araya geldiği bu tasarım, açık bir şekilde keskin ve pürüzsüz İtalyan hatlarına sahip. 

Baglietto,Andiamo

İtalyan tasarımcıların yenilikçi geriye yatık dümen istasyonu camları, bu tasarımda dikkat çekici unsurların başında geliyor. Bu sayede köprü güvertesinin görüş açısı arttırılmış oluyor. Yatın öne çıkan niteliklerinden biri de, kıç tarafta açıldığı zaman beach club’a dönüşen servis teknesi garajı. 

Zamandan arınmış bir tasarımın tüm unsurlarını modern görümüne eklemiş olan Andiamo, 5 misafir kamarasına sahip. Kamaraların tümü alt güvertede konumlandırılmış. Master suit ise ana güvertede yer alıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder