Satılık Tekneler

Back Cove 32
20.10.2016 Back Cove 32 Yeni Back Cove 32, ‘güzel şeyler ufak paketlerde gelir’ düşüncesini bize bir kez daha hatırlatıyor. Firmanın geçmişteki tecrübelerine dayanarak tasarladığı yeni Back Cove 32; kullanışlılığın ve performansın, zamandan arınmış bir görünüme bürünmesi şeklinde karşımızda.

Back Cove 32

30 ile 41 feet aralığındaki model yelpazesinin yenilenmiş giriş modeli olan yeni Back Cove 32, önceki 30 ve 34 modellerinin tek bir gövdede birleşip piyasaya yeniden sunulmuş bir biçimi olarak kabul edilebilir. 

Back Cove 32-2

Klasik ve estetik bir görünüme sahip olan yeni Back Cove 32, çok fonksiyonlu yapısıyla dikkat çekiyor. Bir çiftin rahatlıkla tatilini geçirebileceği büyüklükteki kamarasında, ada biçiminde queen size yatak ve özel banyosu var. Bu sayede tekne sadece günlük geziler için değil, hafta sonu kaçamakları için de ideal. 

Back Cove 32-3

Tek seviyeli ana güvertesinin kıç tarafına doğru, açık ve kapalı yaşam alanlarının birleşebildiği sosyal alan var. 
 
Back Cove 32-4

Yeni Back Cove 32, performans açısından ele alındığında, lobster boat gövde yapısı sayesinde oldukça stabil bir seyir ortaya koyduğunun altı çizilmeli. Standart olarak sunulan 370 beygirlik Yanmar ve Volvo motoruyla, 21 knot seyir sürati ve 25 knot maksimum sürat verileri karşımıza çıkıyor.

Back Cove 32-5

Opsiyon olarak sunulan 435 beygirlik Cummins paketiyle verilen seyir sürati, 25 knot iken maksimum sürat 30 knot.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.