Satılık Tekneler

Azuree 46 “Design Turkey” İyi Tasarım Ödülü
30.11.2014 Azuree 46 “Design Turkey” İyi Tasarım Ödülü

Rob Humphreys ve Sirena Marine Design Studio tasarımı Azuree 46, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Design Turkey 2014 Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde Ulaşım ve Taşıma Araçları kategorisinde İyi Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Azuree 46

Türkiye’nin ilk seri üretim yelkenli markası olan Azuree’nin amiral gemisi 46, 2013’te Cannes Boat Show’da dünya prömiyerinin ardından, Cenova Düsseldorf, Southampton, CNR Avrasya gibi prestijli boat show’lara katıldı Lansmanından bu ana yedi adet üretilen Azuree 46, 6-14 Aralık tarihlerinde Nautic - Paris International Boat Show’da, 17-25 Ocak arasında da boot Düsseldorf’ta sergilenecek.

Sirena Marine CEO’su İpek Kıraç, Sirena Marine Design Studio’dan Göktürk Topuz ve Ali Öztoygar ile birlikte sahneye çıkarak Ulaşım Araçları ve Aksesuarları kategorisindeki Design Turkey 2014 İyi Tasarım Ödülünü aldılar.

Azuree 46

İpek Kıraç tören sonrasında Design Turkey 2014 İyi Tasarım Ödülü’nü şu sözlerle değerlendirdi: “Bu bir ekip çalışması, bu nedenle Azuree 46’nın tasarım ve üretiminde emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Rob Humphreys ve Sirena Marine Design Studio tarafından tasarlanmış, Türkiye’nin ilk seri üretim yelkenli markasının amiral gemisinin aldığı bu ödül bizi daha iyisini üretme konusunda şevklendiriyor. Sirena Marine için tasarım üretim kadar önemli, çünkü tasarım sadece teknelerimizin görüntüsünü değil, sudaki performans ve güvenliğini de sağlıyor Bunun yanı sıra iç mekan konforuyla yelkenlideki hayat tarzı beklentilerini karşılıyoruz. Türkiye’den dünya markaları yaratırken iyi tasarlanmış yelkenliler üretmek bizim için vazgeçilmez ”

Azuree 46

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.