Satılık Tekneler

Azimut'un Yeni Projesi- Atlantis 50
10.08.2013

Azimut'un Yeni Projesi- Atlantis 50

Atlantis markasının başlangıcı olan 48 modelinin yeni versiyonu olarak hayata geçirilecek modeli 50, Neo Design tarafından tasarlandı. Atlantis 50, çok başarılı mimar ekibi sayesinde, son derece heyecan verici ve çok yönlü bir motoryat. Tamamen aynı konfora sahip, Open ve Coupe versiyonları halinde üretilecek olan yeni Atlantis 50'nin, üstün performansını her iki versiyonunda da yine aynı şekilde yansıtarak her türlü ihtiyaca verecek cevabı var.

Bu yeni 15 metrelik tasarımın açık versiyonu olan 50 Open'da, güneşlenme platformuyla ana güverte arasında sadece birkaç basamak mevcut ve ana güvertesi yekpare bir açık alan halinde. Kapalı modeli Coupe'de ise, dış mekan ile iç mekanı ayıran üçlü camdan bir sürgülü kapı bulunuyor.

Her iki versiyonun kıç tarafında ortak olarak bir güneşlenme alanı ve yüzme platformu mevcut. Buna ek olarak bot indirip yüklemek için bir vinç ve alt kısımda bir bot garajı konumlanmış. Coupe versiyonunun kokpit kısmında güneşlenme platformuna bir masa bulunuyor. Aynı zamanda açılır kapanır tavanı ise elektronik sistem sayesinde kontrol ediliyor.

Azimut'un bu yeni motoryatında dört ile altı misafirin konaklayabileceği yatak kapasitesi olacak.

Atlantis 50'de çift 600 beygir gücünde Cummins motorlar kullanılacak. Bu motorlardan sağlanan güç ile, Atlantis 50'nin muhtemel maksimum süratei 33 knot olarak hesaplanıyor. Seyir sürati ise 29 knot.

www.atlantisyachts.it
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder