Satılık Tekneler

Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması
23.10.2014 Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması
İtalyan Grup Azimut|Benetti, 2014 Fort Lauderdale International Boat Show’da pek çok yeni ürün ve dünya prömieri yaparak Amerika’daki başarılı İtalyan tarzını devam ettirmek istiyor.  

Avrupa’daki fuarların sona ermesini takiben Azimut| Benetti grubu, en yeni ürünlerini Amerika pazarına sunmaya hazırlanıyor. Kuşkusuz, dünya prömieri yapılacak olan yeni hızlı deplasman serisindeki ilk teknesi Benetti Veloce 140’lansmanı, Benetti Tradition Supreme 108’ teknesinin Amerika’ya ayak basması, Azimut Magellano 53, Atlantis 50 grubun en önemli silahları olacak. Azimut|Benetti markası Fort Lauderdale’de açtığı Benetti ofisi ve Azimut için, Meksika’da imzaladığı yeni distribütörlük ile Amerika’da daha etkin bir dönem hedefliyor.

Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması
 
30 Ekim ile 3 Kasım 2014 tarihleri arasında ziyarete açık olacak olan 55. Fort Lauderdale International Boat Show’da (FLIBS) Azimut|Benetti Group 18 yat ile gövde gösterisi yapacak. 47 metre boyundaki dünya prömieri yapılacak olan model ve Amerika pazarına ilk kez tanıtımı yapılacak olan 2 model en çok ilgi çekecek tekneler olacak. 

2013 yılında İtalyan grup Azimut|Benetti tarafından Amerika pazarının önemi dikkate alınarak, benzersiz yatların tanıtım kampanyaları için ideal fuar olarak FLIBS seçilmişti. Bunlara ilave olarak Florida’da açılan Benetti ofisi ve Meksikalı bayi Euro Yacht ile, Meksika pazarı için yapılan anlaşma yeni dönemdeki hedefleri büyütüyor.

Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması

2014 Fort Lauderdale International Boat Show’daki yenilikler yeni modeller ile de sınırlı kalmıyor; Benetti satış ve sonrası ofislerini aynı zamanda açacak. Fort Lauderdale’deki ofis Orta ve Güney Amerika için mükemmel bir lokasyon. 

Yeni ofis ve yeni bayi grup için niyetlerinin net bir şekilde altını kalın çizgilerle çizerek, bu bölgedeki yatırımlarının artacağının göstergesi ve grup satış-marka bilinirliğindeki gelişimden büyük mutluluk duyuyor.
Hızlı deplasman serisi yatların ilki olan, gövdesinde ve güç ünitesinde pek çok teknolojik yenilikleri barındıran 47 metre uzunluğundaki lüks Benetti Veloce 140’,  sahibinin isteklerine göre dizayn ediliyor. 

Bu yeni modelin anahtarı, D2P gövde Azimut|Benetti Group Araştırma & Geliştirme bölümü tarafından tasarlandı. Bu gövde 12 knot gibi düşük hızlarda düşük yakıt tüketimi veya 20 knot üstü hızlarda da mükemmel konfor elde edilmesini sağlamıştır.

Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması

Dış tasarımı Stefano Righini tarafından yapılan teknenin, iç tasarımı ise İngiltere kökenli RWD-Redman Whiteley Dixon tasarım stüdyosu tarafından geliştirilmiş. Tekne sahibinin tasarımcısının iş birliği ile gerçekten olağandışı ve nadir sonuç elde edilmiş. Tasarımda vazgeçilmezler olan konfor ve zevk teknenin her yerinde kendini belli ediyor. Teknede sahibine ait lüks süit dışında, dört kamarada 10 konuk ağırlanabiliyor. Ayrıca, mürettebat için de sekiz kişilik bağımsız bir konaklama bölümü bulunuyor.

Amerika’daki Azimut severlere müthiş yenilikler geliyor. İtalyan yat üreticisi iki yeni çok başarılı modeli Amerika pazarına ilk kez tanıtacak. Avrupa pazarlarına geçtiğimiz ay sunumu yapılan modeller Azimut Atlantis 50 ve Azimut Magellano 53. 

Azimut|Benetti Group’tan Fort Lauderdale Çıkartması

Bu motor yatlar her türlü deniz koşulunda mükemmel güvenlik ve güvenilirlik sunmalarının yanı sıra kullanım kolaylığı, uzun menzilleri, harika denebilecek yakıt tüketimi ile maksimum konforu bir arada sunmaları sayesinde büyük ilgi görecektir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder