Satılık Tekneler

Azimut Yachts'a İki Ödül
09.01.2014 Azimut Yachts'a İki Ödül


Azimut Yachts, İngiliz Motor Boats Monthly ve Motor Boat & Yachting dergileri tarafından düzenlenen 2014 Motor Boat ödülleri yarışmasında iki ödül almayı başardı.

Azimut 80 ile “55 feet ve üzeri Flybridge kategorisinde” birinci olurken, Azimut Atlantis 34 ile “45 feet'e kadar olan Sportcruiser kategorisinde” birinci olmayı başardı.

04-12 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Londra Boat Show'da, 06 Ocak'da düzenlenen ödül töreninde, geçtiğimiz 12 ay boyunca 9 kategori için teknelerin su testlerini gerçekleştiren tekne bilirkişileri, magazin editorlerinin berlirlediği finalistlerin katılımı ile juri kazananları belirledi.


Azimut Benetti Group'un Marketing Director'u Francesco Ansalone iki kategoride almış oldukları ödüller ile ilgili olarak “ Italyan yaratıcılığı ve işçiliğinin yanısıra kullanılan ve takip edilen en son teknolojik aplikasyonlar ve araştırmalar sonucunda müsterilerine daima en iyi kaliteyi sunma arzusunun gerçekleştiğini görmekteyiz” şeklinde yorumladı.

Azimut Yachts, Türkiye'de Sirena Marine tarafından satışa sunulmaktadır. www.azimut.com.tr

Azimut Atlantis, Türkiye'de Concept Marine tarafından satışa sunulmaktadır. www.conceptmarine.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder