Satılık Tekneler

Azimut Yachts Türkiye kuruldu..
22.10.2014 Azimut Yachts Türkiye kuruldu..

Azimut Yachts ve Sirena Marine, Azımut Yachts Türkiye’nin kuruluşunu duyurmaktan gurur duyduklarını açıkladılar. Azimut Yachts ve Sirena Marine, markanın Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirmek için Azimut Yachts Türkiye’yi kurdu. İlk yetkili bayilik Concept Marine’e verildi.

Azimut Yachts Türkiye kuruldu..

Lüks motoryat üretiminde dünya lideri olan Azimut Yachts ve Türkiye’de yat üretimi de dahil köklü bir ortak geçmişe sahip olduğu stratejik ortağı Sirena Marine, bağlarını güçlendirerek Azimut Yachts markasının Türkiye’deki yetkili temsilcisi olan Azimut Yachts Türkiye’yi kurdular. Yeni kurulan Azimut Yachts Türkiye Flybridge, S, Magellano ve Atlantis koleksiyonlarının yetkili bayii olarak Concept Marine’i seçti.

Azimut Yachts Türkiye kuruldu..

Kıraça Holding şirketlerinden Sirena Marine, Azimut Yachts’ın bayii ve de başlangıç seviyesi Azimut Magellano 43’ün üreticiliğini yürütüyor. Sirena Marine, Türkiye pazarında satılan sıfır Azimut yatlardan oluşan 110 milyon Euro değerindeki eşsiz satış performansının yanı sıra 2007’den bu yana ürettiği 228 Azimut marka yat ile Azimut Yachts’ın Türkiye’deki stratejik ortağı.

Azimut Yachts Türkiye kuruldu..

Concept Marine ise 2001’den beri yat sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. Azimut Yachts ile ilişkisi 2004 yılında Atlantis Collection bayiliğiyle başlamış olan Concept Marine, geçtiğimiz on senede 100 adet tekne satışı gerçekleştirdi.

Azimut Yachts Türkiye kuruldu..

Azimut Yachts ayrıca Sirena Marine’in CEO’su Sn. İpek Kıraç’ın, Azimut Yachts’ın Türkiye Elçisi görevini kabul ettiğini ve Azimut Yachts marka imajını, birlikte yürütülecek pazarlama faaliyetleriyle temsil edip güçlendireceklerini açıklamaktan büyük mutluluk duyduklarını açıkladı.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder